Huawei Mate 20 Çok Kısa Bir Sürede Şarj Olabilecek

Blogolik Yazar tarafından 13 Temmuz 2018 tarihinde yazılmıştır.

Huawei, Mate 20 üzerinde yoğun bir çalışma sergiliyor. Telefonun şarj hızının çok yüksek olması için özel olarak çalışılıyor.

Akıllı telefon pazarında Oppo’nun geliştirdiği hızlı şarj teknolojisi ile 5 Amper gücünde şarj aletleri ile tanıştık. Bu şarj aletlerinin bir benzeri de şu anda Huawei tarafından kullanılıyor ve Huawei P20 Pro‘nun şarj aleti de 5 Volt 4,5 Amper değerinde. Bu teknoloji yine Oppo tarafından geliştirildi ve geçtiğimiz yıl Oppo Super VOOC teknolojisini bizlere tanıttı. Bu teknoloji ile birlikte 3000 mAh gücündeki bir telefon 15 dakika içinde şarj olabiliyordu. Bugün ortaya çıkan haberlere göre Huawei Mate 20 Hızlı Şarj teknolojisi tarafında rakipleri Apple ve Samsung‘a fark atabilecek.

Ortaya çıkan bilgilere göre Huawei 40 Watt gücünde bir hızlı şarj aparatı ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki sonbaharda tanıtılacak olan Huawei Mate 20‘de kullanılacak bu teknoloji aslına bakarsanız geçtiğimiz yıl 40W (5V / 8A) şarj teknolojisi Honor Magic telefonunda kullanılmıştı. Bunun da ötesinde bir performans ortaya konacağı belirtilen yeni nesil şarj teknolojisi ile Huawei’nin bize ne sunacağını yakında göreceğiz. Şarj hususunda rakiplerine göre ciddi bir avantaj sağlamayı başarabilen markalar kuşkusuz pazarda da çok büyük bir ilgiyle karşılanacaktır.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Mate 20 Çok Kısa Bir Sürede Şarj Olabilecek" bu yazı 13 Temmuz 2018 tarihinde saat 21:22 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)