Huawei Mate 10 Serisi İçin GPU Turbo Güncellemesi Sunulacak

Blogolik Yazar tarafından 10 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır.

Son zamanlarda mobil oyunculuk terimi iyiden iyiye kendisini gösteriyor. Mate 10 telefonu da bu alana hizmet eden modellerden biri oluyor. Mate serisi kullanıcıları için sunulacak GPU Turbo güncellemesi cihazlarınızı oyun odaklı hale getirecek.

Bir Huawei markası olan Honor geçtiğimiz günlerde Honor Play isimli yeni bir akıllı telefonun duyurusunu gerçekleştirdi. Honor Play sahip olduğu özellikleri itibariyle iddialı bir orta segment telefon olsa da, telefonda asıl dikkat çeken detayın Honor tarafından geliştirilen GPU Turbo isimli yeni bir teknoloji olduğunu söyleyebiliriz. Yeni nesil grafik teknolojisinin detaylarına geçmeden önce Huawei Mate 10 serisi kullanıcılara şu müjdeyi verelim. GPU Tubo güncellemesi Mate 10 ve Mate 10 Pro modellerine de bir güncelleme kapsamında sunulacak. Konuya ilişkin açıklama şirket CEO’sundan geldi.

GPU Tubo, Huawei CEO’su Yu Chengdong’a göre devrim yaratan bir grafik işleme hızlandırma teknolojisi. Yeni GPU teknolojisi grafik işlem verimliliğini% 60 artırırken, işlemci güç tüketimini %30 seviyesinde azaltıyor.

GPU performansının iyileştirilmesine ve güç tüketiminin azaltılmasına ek olarak, GPU Turbo ayrıca oyuna HDR gelişmiş efektler getirerek, daha net görüntü kalitesi ve daha zengin renk ayrıntıları sağlıyor. GPU Turbo ile sadece tepe modellerde değil giriş ve orta segment telefonlarda da artık daha iyi bir oyun deneyimi sağlanacak.

GPU Turbo teknolojisi Huawei Mate 10 modellerin yanında birçok Huawei ve Honor telefona güncelleme kapsamında sunulacak. Bu modeller arasında ilk etapta P serisi, Honor V10, Honor 10, Honor 9i, Honor 9, Honor V9, Honor Play 7X ve Honor 9 Youth Edition yer alıyor.

Mobil oyunculuk ile ilgili farklı teknoloji devlerinden de ciddi hamleler olduğunu belirtelim.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Mate 10 Serisi İçin GPU Turbo Güncellemesi Sunulacak" bu yazı 10 Haziran 2018 tarihinde saat 13:46 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)