Huawei Mate 10 Lite Akıllı Telefonu Yeni Bir Güncelleme Aldı

Blogolik Yazar tarafından 10 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

Huawei güncellemeler hususunda son derece titiz davranmaya devam ediyor. Şimdi de Mate 10 Lite modeli için bir güncelleme geldi.

RNE-L21 8.0.0.336 (C432) yapı numarasına sahip olan güncelleme 433 MB büyüklüğünde. Güncelleme ayrıntılarına bakıldığında Google’ın eylül ayı güvenlik yamalarını içerdiği görünüyor. Ancak güncellemenin bunun dışında sistem kararlılığı ve çeşitli hata düzeltmeleri getirdiğini söyleyebiliriz.

Dilerseniz OTA (şebeke) üzerinden kademeli olarak dağıtılan güncellemeyi “Ayarlar > Sistem > Sistem güncellemesi” yolunu izleyerek kontrol edebilirsiniz. Güncellemenin tüm kullanıcılarla buluşması birkaç haftayı bulacaktır.

Geçen yıl ekim ayında çıkış yapan Mate 10 Lite bir yıl içerisinde Android 8.0 Oreo ve birçok düzeltme güncellemesi aldı. Aylık güncellemelerin bir süre daha devam etmesi beklenirken, Android 9.0 güncellemesi içinse kullanıcıların en iyi ihtimalle 2019’un ikinci çeyreğini beklemesi gerekecek. Ürün için Android Pie güncellemesinin 2019 yılının ortasında yayınlanması bekleniyor.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Mate 10 Lite Akıllı Telefonu Yeni Bir Güncelleme Aldı" bu yazı 10 Ekim 2018 tarihinde saat 16:42 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)