Huawei , iPhone 11’i Andıran Kamerasıyla Nova 7i’yi Duyurdu

Blogolik Yazar tarafından 14 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır.

Huawei, özellikle kamera yapısıyla epey konuşulacak bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor.

Malezya’da tanıtılan ve orta segment bir cihaz olan Huawei Nova 7i, aynı zamanda Huawei Nova 6 SE‘nin birebir aynısı. Sadece farklı isim ile birlikte Malezya pazarına giriş yapacak olan cihaz, Nova 6 SE’den isim dışında bir farklılık göstermiyor. Cihazın özelliklerine değinecek olursak da bizleri; 6.4″ Full HD+ delikli bir ekran, arkada 48 megapiksellik ana kamera, 8 megapiksellik ikinci, 2’şer magepiksellik de üçüncü ve dördüncü kamera bulunmakta. Ön tarafta ise 16 megapiksel çözünürlüğünde bir selfi kamerası bizleri karşılıyor. 8GB RAM ve 128GB dahili depolama bulunan Nova 7i, HiSlicon Kirin 810 yonga setini kullanıyor.

4200 mAh kapasiteli bir batarya ile birlikte gelen cihaz, 40W hızlı şarjı da destekliyor. Android 10 ile beraber EMUI 10 arayüzünü gördüğümüz cihaz, Malezya’da 265 dolarlık bir etiket ile satışa sunulacak. Unutmadan belirtelim, bu cihazda Google Mobil Hizmetleri bulunmayacak ve Huawei Mobil Hizmetleri aktif olacak. Henüz ön sipariş döneminde olan Nova 7i’ye ön sipariş veren müşteriler, cihaz ile birlikte Huawei Band 4’ün de sahibi olacaklar. Böylece önemli bir avantaj elde etmiş olacaklar.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei , iPhone 11’i Andıran Kamerasıyla Nova 7i’yi Duyurdu" bu yazı 14 Şubat 2020 tarihinde saat 22:51 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)