Huawei ile Dailymotion Anlaşma Sağladı

Blogolik Yazar tarafından 29 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Gelen son bilgiler Huawei şirketinin Dailymotion ile anlaşma sağladığını gösteriyor. İşte ayrıntılar…

Yapılan anlaşma neticesinde YouTube‘a alternatif olarak geliştirilen Huawei Video platformu, Dailymotion alt yapısı ile çok daha kapsamlı olacak. Aynı zamanda yeni Huawei cihazlarında Huawei Video platformunun yanı sıra Dailymotion‘da yüklü olarak gelecek. Bu sayede daha öncesinde hayata geçirilen Huawei Video’nun daha geniş kapsamlı bir hizmet sunacağını, en azından Dailymotion ile biraz daha başarı sağlayacağını söyleyebiliriz; ancak unutmamakta fayda var, ne Dailymotion, ne de Huawei Video YouTube ile yarışacak düzeyde değil. Bu sebepten ötürü yeni Huawei cihazlarının Avrupa’da ki satış oranları düşmeye devam edebilir.

Gerek ülkemizde, gerekse dünyada büyük çaplı kitlelere hizmet veren Huawei, her ne olursa olsun Google’ın kaybetmek istemeyeceği bir şirket. Neticede geçtiğimiz aylarda AppGallery‘yi kullanan 400 milyon aktif kullanıcı olduğunu açıklayan Huawei, pazarda da büyük bir satış payına sahip durumda. Bakalım ilerleyen süreçte ne gibi gelişmeler meydana gelecek?

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei ile Dailymotion Anlaşma Sağladı" bu yazı 29 Mayıs 2020 tarihinde saat 16:19 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)