Huawei İki Akıllı Telefonu İçin Güncelleme Paylaştı

Blogolik Yazar tarafından 27 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Huawei markası iki önemli akıllı telefonuna güncelleme yayınladı. İşte detaylar…

Mate 20 Lite ve Honor 8X için Android 9 Pie güncellemesini geliştiriyor. Şu an birçok kullanıcı beta seviyesinde olan yazılımların kararlı versiyona erişmesini bekliyor. Huawei ve Honor orta segment telefonlar için yeni güncellemeler başlattı. Bunların Android 9 Pie’ın final versiyonu olması beklenirken, yazılım detayların beta aşamasının sürdüğü görüldü.

Şirketler bu versiyonda şubat ayı güvenlik yamalarını Android 9 Pie beta versiyona dahil etti. Tabii tüm gelişmeler bunla sınırlı değil. EMUI 9.0.1.156 yazılım numarasına sahip olan güncelleme ek olarak Huawei Share kullanıcı deneyimini geliştirip, kullanıcılar tarafından bildirilen bazı hataları gideriyor.

Honor Türkiye’den yapılan açıklamaya göre 8X için Android 9 güncellemesinin dağıtım işlemci şubat ayı içerisinde başlayacaktı. Mate 20 Lite için güncelleme Avrupa’da Mart ayı içerisinde de resmen başlamış olacak.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei İki Akıllı Telefonu İçin Güncelleme Paylaştı" bu yazı 27 Şubat 2019 tarihinde saat 22:01 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 17 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)