Huawei Fransa Fabrikası Aktif Oluyor!

Blogolik Yazar tarafından 29 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır.

Çin merkezli süper güç Huawei, Avrupa’da da faaliyetlerini sürdürüyor.

Bugün yapılan açıklamaya göre Huawei Asya dışındaki ilk fabrikasını Fransa‘da açacak. 5G ağ ve ekipmanlarını üretecek bu fabrikanın Fransa‘da açılması oldukça ilginç. Zira Fransa bu noktada kilit ülkelerden birisi. Bir Çinli üreticinin Çin dışında özellikle iş gücünün pahalı ve yaptırımların da fazla olduğu Fransa gibi bir ülkede fabrika kurması oldukça önemli.

Gelen bilgilere göre Huawei bu yatırım için 200 milyon Avro’yu gözden çıkartmış ve fabrikanın yapımı ile ilgili Fransa Hükumeti ile görüşmelere başlamış bulunuyor. Huawei bu fabrikada ürettiği ürünlerin satışından yılda 1 milyar € gelir bekliyor. Burada en önemli soru ise Hauwei‘nin bu açılacak fabrikada telefon üretimi de yapmayı düşünüp düşünmediği.

Huawei yöneticisi Liang Hua yaptığı açıklamada görüşmelerin devam ettiğini söylerken Huawei‘nin bu fabrikada sadece 5G ekipmanları üretmeyi planladığını da belirtti ama bize sorarsanız Huawei önümüzdeki dönemde bu fabrikada mutlaka bir telefon üretimi yapacaktır. Bizce üretilecek olan yeni telefon fiyat tarafında da bir hayli agresif olacaktır.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Fransa Fabrikası Aktif Oluyor!" bu yazı 29 Şubat 2020 tarihinde saat 13:24 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)