Huawei Band 4 Hakkında Son Gelişmeler !

Blogolik Yazar tarafından 5 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Huawei şirketinin Band 4 akıllı bilekliğine dair yeni gelişmeler var. İşte tüm detaylar…

2.5D renkli dokunmatik ekran, Huawei Band 4’e daha doğru renkler, daha güçlü kontrast ve daha iyi görüntü sağlayabiliyor. 35 karakter yazı görüntülenmesini sağlayan tam mesaj ekranı ve renkli simgeler sayesinde kullanıcılar mesajlarına erişebiliyorlar. Geleneksel kalp atış hızı izleme modülü tasarımından farklı olarak, HUAWEI Band 4 kullanıcının bileğine baskı yapmadan çalışabiliyor.

Tek bir şarj ile Band 4, 6 günden daha uzun kullanım süresi sunuyor. Optimize edilmiş güç tüketimi kontrolüne sahip olan bant, kullanıcının durumunu göre en uygun moda geçebiliyor. AI algoritması sayesinde HUAWEI TruSeen 3.5 kalp atış hızını hassasiyetle izliyor. Ayrıca, kalp atış hızınız maksimum ortalama kalp atış hızını aşıyorsa titreşim yoluyla hatırlatıcı gönderir.

TruSeen 3.5 ile desteklenen HUAWEI Band 4, kullanıcının egzersiz durumunu otomatik olarak tanımlıyor ve egzersiz sırasında gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme moduna geçiyor. Kalp atış hızı izleme, dış mekan / iç mekan koşusu, dış mekan / iç mekan yürüyüşü, dış mekan / iç mekan bisiklet, eliptik, kürek ve serbest antrenman modlarını da desteklemekte.

Egzersiz sırasında Band 4, kalp atış hızı aralığını ve egzersiz sınıfını, kullanıcının daha iyi egzersiz yapmak için hemen ayarlayabilmesi için gerçek zamanlı olarak görüntülüyor. İyi bir uyku almanıza yardımcı olmak için geliştirilmiş HUAWEI TruSleep 2.0 özelliği, uyku sırasında da kalp atış hızınızı izlemeye devam ediyor. Uyku kalitenizi analiz etmek için dört ayrı faz kullanan cihaz olası 6 tip uyku problemine karşı da size öneriler sunuyor. Böylece ürünün pek çok önemli özelliğe sahip olduğunu söylemek mümkün.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Band 4 Hakkında Son Gelişmeler !" bu yazı 5 Mayıs 2020 tarihinde saat 11:39 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)