Huawei Android Pie Güncellemeleri Yayınlamaya Devam Ediyor

Blogolik Yazar tarafından 19 Aralık 2018 tarihinde yazılmıştır.

Huawei şirketi Pie güncellemeleri konusunda elini korkak alıştırmıyor. Pek çok Huawei marka telefon Android Pie sürümüne yükseltildi.

Huawei cephesinde güncelleme bombardımanı başladı diyebiliriz. Önce Mate 10 Pro, daha sonra P20 Pro için başlayan Android 9 Pie güncellemesi şimdi Huawei P20 için dağıtıma sunuluyor. Huawei’in tepe modeli için başlattığı güncelleme Avrupa’da birçok ülkede kullanıcılarla buluşuyor. EML-L29 9.0.0.160 (C432E7R1P8) yapı numarasına sahip olan güncellemeyi dilerseniz hemen Ayarlar menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Android 9 Pie tabanlı EMUI 9.0 kullanıcı arayüzü birçok önemli gelişmeyi beraberinde getiriyor. Bunların başında hareketlere dayalı yeni arayüz kullanımı geliyor. Sık kullanılan ayarlara erişimi daha kolay hale getiren güncelleme doğal zil ve alarm sesleri içeriyor. Bu güncellemelerden en kısa sürede yararlanmanızı tavsiye ederiz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei Android Pie Güncellemeleri Yayınlamaya Devam Ediyor" bu yazı 19 Aralık 2018 tarihinde saat 13:29 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 20 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)