Huawei, 5G Telefon Satışlarından Memnun

Blogolik Yazar tarafından 16 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

5G bağlantı teknolojisi her ne kadar çok yavaş yaygınlaşıyor olsada Huawei, şu ana kadar bu alanda iyi bir satış rakamı elde etmeyi başardı.

2019 yılı 5G‘nin emekleme yılıydı diyebiliriz. Buna rağmen ilk dalgada 6.9 milyon telefon satışının gerçekleştirilmesi Huawei‘nin yüzünü güldürüyor. Google‘dan darbe almasına rağmen yıkılmayan Huawei, Mate 30 ailesinde Google Play servislerini kullanamamıştı. Google Play Store olmadan telefon alınmaz diyenlere satış rakamları ile tokat gibi cevap veren firma 2020’ye daha umutlu bakıyor.

Huawei, 29 Mart 2019 tarihinde “Biz Çin’in Demir Ordusu’yuz! kralların bölünmesi ilerlememizi durduramaz” mottosu ile konferans düzenlemişti. Bu konferansta şirketin üç yıllık gelirinin 100 milyar dolara ulaştığı açıklanmıştı. Beş yıllık gelir hedefi için ise 150 milyar doları işaret eden firma, geçtiğimiz yıl gelirlerinde yüzde 18’lik artış yaşamıştı. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Huawei, 5G Telefon Satışlarından Memnun" bu yazı 16 Ocak 2020 tarihinde saat 22:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)