HTC U12 Plus Kamerası İle Tam Not Aldı

Blogolik Yazar tarafından 24 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır.

Akıllı telefon kategorisinde hedeflediği başarıdan uzak kalan HTC, yine de kulaç atmayı sürdürüyor. Yeni HTC U12 Plus, kamera anlamında epey iddialı bir model olarak karşımıza çıkıyor.

HTC’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi akıllı cep telefonu U12 Plus resmi olarak tanıtıldı. Hem ön incelemesini hem kutu açılımını yaptığımız bu yeni telefon, kameraları test edip sıralama yapan DxOMark platformundan 102 puan alarak ikinci sıraya yerleşti.

Çıkar çıkmaz DxOMark testine giren HTU U12 Plus, güncel tabloda en iyi kameraları telefon sıralamasında 103 puan alarak Huawei P20 Pro’dan sonra ikincilik koltuğuna oturdu. Daha önceki sıralamada 109 puan alarak birinci olan P20 Pro’nun ardından 102 puanla Huawei P20 yer alıyordu. Bu iki telefonun arasına 103 puan alarak giren HTC U12 Plus, kamerasının iyi olduğunu bu sıralama ile kanıtlamış oluyor.

Telefonun detay puanlarına bakacak olursak DxOMark sitesinin rakamlarına göre HTC U12 Plus Fotoğrafta 106 puan alırkan video modunda ise bu rakam 95 oldu. Bakalım HTC U12 Plus’ın bu önemli kamera performansı HTC’nin satış yapmasını kolaylaştırabilecek mi?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"HTC U12 Plus Kamerası İle Tam Not Aldı" bu yazı 24 Mayıs 2018 tarihinde saat 13:10 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 30 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)