HTC U12 Life İle Moral Bulmak İstiyor

Blogolik Yazar tarafından 4 Ağustos 2018 tarihinde yazılmıştır.

Akıllı telefon dünyasının önemli markalarından HTC, U12 Life akıllı telefonuyla hayat bulmak istiyor. Şirket uzun süredir başarıya aç.

HTC oldukça ilginç bir dönemden geçiyor. Google’dan aldığı 1,1 milyar dolar para sonrasında tüm mobil ekibini Google bünyesine bırakan ve tabiri caizse ceketini alıp çıkan HTC’nin geleceğini oldukça merak ediyoruz. Bu noktada durmayan ve yoluna devam etmek için yoğun çaba sarf eden Tayvanlı üretici HTC U12 Life adındaki yeni telefonu ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Amiral gemisi modellerin Lite ve Mini modellerine benzeteceğimiz Life modeli ile farklı bir kullanıcı kesimini hedef alacak olan HTC’nin bize ne sunacağı ise ortaya çıkan bilgiler ışığında belli oldu.

Bugün sızdırılan görsel ve bilgiler göre Google Pixel 3 ile benzerlik gösterecek telefonun arkasında 2 adet iPhone X ya da Xiaomi Redmi S2 ve Redmi Note 5 şeklinde bir kamera dizilimi kullanılacak. HTC yine Xiaomi’nin peşinden giderek bu tlefonda Snapdragon 636 yonga seti kullanacak. 2160 x 1080p çözünürlükte 6 inç FHD+ ekrana sahip olacak telefonun 64GB Arttırılabilir hafızası ve 4GB RAM gücü bulunacak. Arkada aynı Resmi Note 5’te olduğu gibi 16 megapiksel ve 5 megapiksel önde ise 13 megapiksel selfie kamerası bulunacak. 3600 mAh pilde güç alacak yeni nesil orta segment telefon çift SIM desteği ile Çin pazarına da göz kırpacak. Ürünün ilerleyen süreçte Türkiye’de de yerini alması bekleniyor.

12 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"HTC U12 Life İle Moral Bulmak İstiyor" bu yazı 4 Ağustos 2018 tarihinde saat 22:28 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 14 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)