HTC Şirketinde Bir Ayrılık Daha Gerçekleşti

Blogolik Yazar tarafından 24 Temmuz 2018 tarihinde yazılmıştır.

İlk akıllı telefon üreticisi ünvanına sahip HTC, zor zamanlar yaşamaya devam ediyor. Şirket içerisinde bir ayrılık daha yaşandı. İşte detaylar…

Economic Times’ın haberine göre firmanın üst seviye üyelerinden birkaçını da içeren yönetimi istifa dilekçelerini vermiş durumda. 70-80 üyeden oluşan ekibin büyük bir kısmının ayrılmaları istendi. Firma, şimdilik günlük çalışmaları sürdürmek için küçük bir ekibi tutmaya devam ediyor.

Ayrıca firma, ülke içerisindeki tüm dağıtım anlaşmalarını da sonlandırıyor ve ülkedeki yerel üretim neredeyse bir yıl önce sonlandırılmıştı. Ancak HTC ülkeden tamamen çekilecek gibi gözükmüyor ve VR cihazlarını sunmaya devam edecek.

Şu anda firmanın ülke içerisindeki fiziksel akıllı telefon satışları durmuş durumda ama bir yöneticinin söylediğine göre online satışlar ve destek sunulmaya devam edecek. Bakalım ilerleyen süreçte konuyla ilgili ne gibi gelişmeler yaşanacak?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"HTC Şirketinde Bir Ayrılık Daha Gerçekleşti" bu yazı 24 Temmuz 2018 tarihinde saat 13:18 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 14 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)