HTC One M9’u anlatan videolar sızdı!

denizli tarafından 25 Şubat 2015 tarihinde yazılmıştır.

HTC One M9’u sızıntılar bitmek bilmiyor, ancak sanırız bu kadar yakından hiç görmemiştik!

HTC One M9’un görünümü, sızıntılar sayesinde artık pek gizli değil. Yeni sızan videolar ise cihazı bir kez daha gözler önüne seriyor.

Sızan üç videodan birinde telefon hakkında genel bilgiler veriliyor, cihazın metal kasası, bazı uygulamalar, bazı özel widget’lar ve fazlasından bahsediliyor. Diğer videolarda ise yeni tema oluşturma uygulaması ve kameradan bahsediliyor.

Yeni geliştirilen Themes uygulaması, giriş ekranınızın görünümünü kişiselleştirmeniz için kolay bir yol sunuyor. Uygulama sayesinde bir arka plan resmi seçip, simgelerin stilini belirleyebiliyor ve arka plan resmini temel alan bir renk teması oluşturabiliyorsunuz.

one m9, htc, telefon, cep, kamera

Yenilenen arka kamerada HTC’nin Ultrapixel teknolojini terk ettiği, onu ön kamerada kullandığı anlaşılıyor. 20 megapiksel arka kameraya sahip cihaz, yeni bir fotoğraf düzenleme aracı sunuyor.

Sense Home Widget adındaki yeni araç ise konuma göre size farklı uygulamalar öneriyor. Yeni BlinkFeed, acıktığınızda size restoran önerilerinde bulunabiliyor.

5 sene önce yazılmıştır.
"HTC One M9’u anlatan videolar sızdı!" bu yazı 25 Şubat 2015 tarihinde saat 17:47 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 86 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)