HTC One M9 İşlemcisi Belli Oldu!

denizli tarafından 27 Şubat 2015 tarihinde yazılmıştır.

HTC’nin yeni üst düzey telefonunun kullanacağı işlemciyi bizzat Qualcomm duyurudu!

HTC’nin Pazar günü yapacağı tanıtım yaklaştıkça, One M9 heyecanı artıyor. Bu heyecana şimdi de Qualcomm, cihazın Snapdragon 810 işlemciyle geleceğini doğrulayarak katıldı.

Snapdragon 810, Snapdragon 801’e göre önemli performans geliştirmeleri sunduğu gibi gelişmiş Wi-Fi, LTE ve 4K desteğiyle geliyor. Snapdragon 810’lu bir HTC One M9’un One M8’den fark edilir oranda hızlı olmasını bekleyebiliriz.

Bu bilgiyi vermekle kalmayan mobil işlemci üreticisi Qualcomm, Twitter’da paylaştığı bir Vine videosunda 8:10’u gösteren bir dijital saat de gösterdi. Sözkonusu videoda saatteki rakamların yer değiştirdiği ve 10:08’e dönüştüğü görünüyor. 10:08, HTC’nin cihazlarının basın görsellerinde hep kullandığı bir saat.

htc, one m9, telefon
Gücünü Snapdragon 810’dan alan HTC One M9’u MWC 2015’in ön-tanıtımlarının yapılacağı 1 Mart günü görebileceğiz.

6 sene önce yazılmıştır.
"HTC One M9 İşlemcisi Belli Oldu!" bu yazı 27 Şubat 2015 tarihinde saat 16:04 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 112 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)