HTC Butterfly 3’ün ilk tanıtım videosu yayınlandı

denizli tarafından 16 Mayıs 2015 tarihinde yazılmıştır.

HTC Butterfly 3 Tayvanlı üreticinin son dönemlerde tanıtılan en iyi telefonlardan biri olarak gösteriliyor.
One M9 satışları beklenen altında izlerken, HTC cephesinden ardı ardına üst düzey akıllı telefon tanıtımları geliyor. Şirket son olarak geçtiğimiz günlerde Butterfly 3 (HTC J Butterfly HTV31) modelini Japonya’da görücüye çıkardı. Japon operatör devi KDDI için özel olarak geliştirilen aletin beynelmilel arenada ne vakit boy göstereceği ise merak konusu.

HTC yeni nesil akıllı telefonu Butterfly 3 için ilk tanıtım videosunu görücüye çıkardı. Bilhassa ön ve arka kamera özelliklerinin ön tasarıda olduğu tanıtım videosunda Butterfly 3’te yer alan diğer özellikleri de bulmak olası.

Desire Eye’ın tasarımından esin alan Butterfly 3’te 5.2-inç büyüklüğünde Quad  HD ekran, 64-bit sekiz çekirdekli Snapdragon 810 işlemci, 3GB RAM, 20MP arka kamera, HTC Duo Camera, 13MP ön kamera, suya ve toza karşı dayanıklı kasa, Dolby BoomSound stereo hoparlör, 2700 mAh pil ve Android 5.0 Lollipop işletim sistemi ve Sense 7.0 kullanıcı arayüzü bulunuyor.

Alt bölümde Butterfly 3’ün tanıtım videosuna göz atabilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"HTC Butterfly 3’ün ilk tanıtım videosu yayınlandı" bu yazı 16 Mayıs 2015 tarihinde saat 16:40 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 51 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)