Hristiyan Olan Türk Ünlüler

Blogolik Yazar tarafından 2 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır.

Hristiyan Olan Türk Ünlüler

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizler için Ülkemizde yaşayan Türk olan ve daha sonradan Hristiyan veya Mason olan ünlüler kimler göz atalım birlikte.

NEDİM SABAN
Dr stress ve ikinci baharda medet rolüyle tanıdığımız ünlülerimizden olan  Nedim Saban Yahudidir ve herkesin yakından tanıdığın Tombak tatlı ve pastanelerinin sahibidir.

COŞKUN SABAH
Diyarbakır’lı olan ünlü  Ud sanatçısı Çoşkun Sabah süryanidir. Annesi Maria babası Mardirostur

YOSİ MİZRAHİ
Yahudi olan Mizrahi bu durumundan dolayı övünen ünlülerimizdendir.

VAHE KILIÇARSLAN
Ünlü sunucularımızdan olan ve sessiz manken olarak tanınan Vahe Kılıçarslan aslen Ermenidir. Evlendikten sonra eşinin soyadını alan sunucumuz söylentilere göre kimliğini yanında taşıyıp bu durumdan gurur duyanlardanmış.

RAHŞAN ECEVİT
Siyaset dünyasına adını yazdıran isimlerden olan ve herkesin yakından tanıdığı Rahşan Ecevit  (sonradan müslüman yada hristiyan olan ama yahudi adetlerini terk etmeyen gizli gizli devam ettiren ama bunu saklayan yahudi toplulugu,yahudi dönmesi,yahudi tarikatına mensup kişi) bir aileden gelmektedir bunu yine o cemaate mensup yazar ılgaz zorlu yazmış rahşan hanımda inkar etmemiştir.

5 sene önce yazılmıştır.
"Hristiyan Olan Türk Ünlüler" bu yazı 2 Mart 2016 tarihinde saat 23:24 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7.627 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)