Hoverboard Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Blogolik Yazar tarafından 30 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

Hoverboard Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Hoverboard, halk arasında bilinen diğer adıyla elektrikli kaykaylar günlük hayatta yaşlı genç, çocuk büyük demeden herkesin rahatlıkla kullanabileceği çok pratik bir araçtır. “Hoverboard scooter” ve “kendi dengesini sağlayan scooter” olarak da bilinen hoverboard spor ve eğlence severler için vazgeçilmez bir alternatif olmaktadır.

Hoverboard tasarımı nedeniyle bozuk yollarda ve kaldırımlarda kullanılmaya pek ideal değildir. Bu sebeple bisiklet yolları ve asfalt gibi düzlükler hoverboard kullanımına en uygun yerlerdir. Günümüzde işe gitmek için kullanımı hala lüks sayılsa da ileri ki tarihlerde en alternatif ulaşım araçlarından biri olması beklenmektedir.

Teknoloji firmalarının dikkatini çeken hoverboard birçok marka ve modelde üretiliyor. Hoverboardların en büyük özellikleri arasında ise aracın kendi kendini dengeleyebilmesi oluyor. Araç kendi kendini dengelediğinden dolayı kullanıcısının sadece yön vermesi yeterli oluyor.

1 sene önce yazılmıştır.
"Hoverboard Nedir, Özellikleri Nelerdir?" bu yazı 30 Ocak 2018 tarihinde saat 01:36 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 89 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)