Honor V10 Telefonuna EMUI 10 Güncellemesi Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 11 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Honor, V10 akıllı telefonu için beklenen EMUI 10 güncellemesini yayınladı. İşte detaylar…

EMUI 10 temel olarak çoklu ekran işbirliği, kesintisiz telefon ekran paylaşımı ve akıllı şarj modu gibi birçok yeni özelliği de berberinde getiriyor. Bu saydıklarımızdan en önemlisi olan “çoklu ekran işbirliği” işlevi kullanıcıların telefondaki dosyaları doğrudan açmasına ve düzenlemesine olanak sağlıyor. Ayrıca tüm bunlara ek olarak, EMUI 10 güncellemesi hatırlatıcıların MateBook X Pro ekranında görüntülenmesine de artık izin veriyor.

Çoklu ekran işbirliği: Yeni gelen bu özellik sayesinde, Huawei cihazınızın PC ile bağlantısını kurduktan sonra, her iki cihaz arasında dosya paylaşımını kolaylıkla yapabilirsiniz.
Ekrana bağlama: Bu özellik, birden fazla şaşırtıcı işleve sahip, kesintisiz bir ekran paylaşımı yapmanıza olanak sağlar
Pil (akıllı şarj modu): Bu yenilik, AI özelliğini kullanarak telefonumuzu “aşırı şarj etmeyi” engeller. Bu sayede pil ömrüde uzatılmış olur.
Güvenlik Düzeltme Eki: Bu yeni güncelleştirme Nisan 2020 güvenlik düzeltme yamasını da beraberinde getiriyor. Bu sayede cihazınızın güvenliği de arttırılmış oluyor.

Güncellemeyi en kısa sürede uygulamanız tavsiye edilmekte.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Honor V10 Telefonuna EMUI 10 Güncellemesi Çıktı" bu yazı 11 Mayıs 2020 tarihinde saat 20:18 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)