Honor V10 İçin Yayınlanan Güncelleme Şaşırttı

Blogolik Yazar tarafından 13 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Honor şirketinin V10 telefonuna yönelik yayınlanan yeni güncelleme düşük boyutuyla şaşırttı.

Honor, bugün tüm kullanıcılarını şaşırtacak bir şey yaptı. Çinli üretici, iki yıl önce piyasaya sürdüğü Honor V10 için kritik bir güncelleme yayınladı. Ancak, bizleri şaşırtan olay güncellemenin yayınlanması değilde daha çok boyutu oldu. Çünkü şirket, ilginç bir şekilde problemi sadece 2.08 MB‘lık bir boyutla giderdi.

Değişiklik günlüğü, ne yazık ki bizlere bu kritik konu hakkında net bir bilgi vermiyor. Sadece güncellemenin performans kararlılığı ile ilgili sorunları ele aldığını ve en kısa sürede cihazlarına kurmaları gerektiğini bildiriyor. Ayrıca, şirket bu güncellemeyle beraber hiçbir veri kaybının olmayacağını da kesin olarak belirtiyor. Son olarak Huawei, bu yazılım ile ilgili herhangi bir sorun olursa kullanıcılarından Honor Club uygulamasına girip rapor vermeleri gerektiğini vurguluyor.

İşin açıkçası bizlerde sorunun ne olduğunu çok merak ediyoruz. Ancak Huawei, yukarıda da dediğimiz gibi, bu konu hakkında bizlere net bir bilgi vermiyor. Yani, sorun çok kritik olsa bile neden 2.8MB‘lık bir boyutla gelsin ki? akıllarda soru işaretleri çoğalacak gibi.

Son olarak, Honor V10 için yayınlanan bu güncelleme OTA ile şuan sadece Çin modellerine ulaştı. Önümüzdeki günlerde global çapta dağıtılması bekleniyor.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Honor V10 İçin Yayınlanan Güncelleme Şaşırttı" bu yazı 13 Nisan 2020 tarihinde saat 13:51 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)