Honor Türkiye’den Pie Müjdesi Geldi

Blogolik Yazar tarafından 16 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Honor Türkiye tarafından Pie güncellemesine ilişkin takvim duyuruldu.

Honor Türkiye Android 9 Pie güncellemesinin dağıtımına ilişkin takvimi duyurdu. Geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarında satışa sunulan bazı Honor telefon modellerine Android 9.0 Pie ve EMUI 9.0 arayüzü güncellemesi verilmeye başlandı.

İlk etapta Honor 10, Honor Play, Honor 8X modelleri bu yeni güncellemeleri alacak. Honor 10 ve Honor Play modellerini Türkiye’de kullananların almaya başladığı güncellemeler önümüzdeki aylarda diğer modellere de gelmeye başlayacak. Buna göre Honor 8X Şubat, Honor 9 Lite Haziran ve Honor 7X de Temmuz ayından itibaren Android 9.0 Pie ve EMUI 9.0 güncellemelerini alacak.

Android 9.0 Pie tabanlı EMUI 9.0 arayüzü kullanıcılara birçok yenilik sunuyor Yeni arayüz daha akıllı, daha akıcı ve daha basit bir işletim sistemi deneyimi sağlıyor. Kısacası Honor kullanıcılarını oldukça iyi bir dönem bekliyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Honor Türkiye’den Pie Müjdesi Geldi" bu yazı 16 Ocak 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)