Honor Play Telefonu Yeni Güncellemesiyle Gündemde

Blogolik Yazar tarafından 11 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

Honor Play için özellikle GPU Turbo ve yapay zeka tarafında önemli farklılıklar ortaya koyan yeni bir güncelleme sunuldu.

Kirin 970 işlemcisinden güç alan telefon için yayınlanan güncellemenin detaylarına bakıldığında GPU Turbo için bir düzeltme gerçekleştirildiği görülüyor. Aslına bakıldığı zaman GPU Turbo güncellemesinin performans noktasında beklendiği gibi çalışmadığı birçok kullanıcı tarafından dile getiriliyor. Dileriz bu güncelleme grafik hızlandırma teknolojisindeki hata ve sorunları düzelterek vaat edilen performansı ortaya çıkarır.

Bu güncelleme, Huawei P20 Pro‘da bulunan Yapay Zeka Sabitleme olarak da adlandırılan AIS özelliğini HonorPlay modeline getiriyor. Huawe P20 Pro videolarından gördüğümüz kadarıyla AIS, elektronik sabitlemeden daha iyi bir video dengesi ortaya koyuyor.

722 MB büyüklüğünde olan güncelleme henüz başladı ve kullanıcılara kademeli olarak erişiyor. Dilerseniz Ayarlar menüsünden güncellemeyi kontrol edebilirsiniz. Ürünün şu an ülkemizde de satıldığını, fiyatının 2600 – 3000 TL arasında değişkenlik gösterdiğini belirtelim.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Honor Play Telefonu Yeni Güncellemesiyle Gündemde" bu yazı 11 Ekim 2018 tarihinde saat 22:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)