Honor MagicBook İddialı Geliyor

Blogolik Yazar tarafından 12 Temmuz 2020 tarihinde yazılmıştır.

Honor şirketi yeni MagicBook ürünü ile epey iddialı geliyor. İşte habere dair tüm ayrıntılar…

Honor MagicBook, dizüstü bilgisayar endüstrisini tamamen altüst etti. Sadece 570$ gibi uygun bir fiyata gelişmiş özellikler sunuyor. Ayrıca son zamanlarda AMD Ryzen işlemci ile piyasaya sunulacak olan versiyonunu Intel Core i5 işlemci ile çıkan versiyonu aratmayacağı tahmin ediliyor. Bilgisayarın parmak izi okuyucu ile açılması gizlilik ve güvenliği en üst seviyeye çıkarıyor. Akıllı telefonlara çabuk bağlanabilmesi ve veri aktarımını kesintisiz yapabilmesi de önemli özelliklerinden biri. Ayrıca, yeni ve verimli mini şarj cihazı sayesinde daha kolay taşınabiliyor.

Huawei‘nin alt markası Honor resmi olarak 16 Temmuz’da yeni bir çevrimiçi ürün lansman konferansı yapacağını açıkladı. Bu lansmanda tanıtılması beklenen ürün, AMD Ryzen ile ilgili performans tartışmalarında firmanın lehine bir kanının oluşmasını sağlayacak. Çünkü Honor bu yeni notebooku konusunda oldukça iddialı. Intel işlemciyle çıkan sürümü ile yeni sürümünü ilerleyen zamanlarda kıyaslayacağız. Bakalım nasıl farklarla karşılaşacağız? Bekleyip görelim.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Honor MagicBook İddialı Geliyor" bu yazı 12 Temmuz 2020 tarihinde saat 20:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 16 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)