Honor MagicBook 14’ün Tanıtımı Gerçekleştirildi

Blogolik Yazar tarafından 26 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır.

Honor MagicBook 14 ürününü satışa çıkarıyor. Cihaz Çin’de kendisini gösterdi.

Aralık ayında Çin’de tanıtımını gerçekleştirdiği MagicBook 14 modelini, büyük bir yelken açarak tüm dünyanın karşısında pazara sundu. Kompakt bir tasarıma ve gayet yüksek bir ekran/gövde oranına sahip olan MagicBook, aynı zaman da hoş detayların harika özellikler ile birleştiği bir cihaz olmuş durumda. Parmak izi sensörlü güç tuşu ve klavyede kamera düğmesinin altına yerleştirilmiş Pop-up bir kameraya sahip olan yeni nesil dizüstü bilgisayar, gözetlenme ve sızdırılma olaylarına karşı basit ancak etkili bir çözümü bizlere sunmuş durumda.

65W hızlı şarj desteği ile birlikte Type-C bir şarj girişi bulunan Honor MagicBook 14, tek şarj ile 10 saate kadar dayanabilecek bir kapasiteye sahip. S şekilli bir tasarıma sahip olması ile ısıya %38 daha dayanıklı olan cihaz, fiyatı göz önüne alındığında, bizlerde gayet iyi bir izlenim bırakıyor diyebiliriz. Bakalım ürün ilerleyen süreçte Türkiye pazarında da olacak mı? Bekleyip göreceğiz.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Honor MagicBook 14’ün Tanıtımı Gerçekleştirildi" bu yazı 26 Şubat 2020 tarihinde saat 10:26 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)