Honor Magic Earbuds Ülkemizde de Satılacak

Blogolik Yazar tarafından 2 Haziran 2020 tarihinde yazılmıştır.

Honor Magic Earbuds kulaklığının ülkemizde de satılacağı bilgisine ulaşıldı. İşte son gelişmeler…

HONOR Magic Earbuds, 32dB’e kadar çevre gürültüsünü engellemek için Hibrit Aktif Gürültü Engelleme teknolojisine sahiptir. Bu sayede, trafik, toplu taşıma, ofis, uçak gibi çok fazla istenmeyen sesin bulunduğu ortamlarda, dinlediğinize odaklanmanızı sağlar. Böylece, en sevdiğiniz şarkıları en ince detayı kaçırmaz ve telefon görüşmelerinde de en iyi ses deneyimini alırsınız.

Magic Earbuds‘un içerisinde bulunan üç mikrofon sayesinde, sesiniz karşı tarafa en yüksek kaliteyle aktarır. Buna ek olarak, çok rüzgar olan ya da yoğun bir ses ortamında bile HONOR Magic Earbuds ile sohbetinize rahatça devam edebilirsiniz.

Aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahip kablosuz kulaklıklar için pil ömrü genellikle kısadır. Ancak HONOR Magic Earbuds, ANC özelliği açık şekilde 3 saate kadar kesintisiz müzik dinleme, 2 saate kadar da kesintisiz konuşmaya yetecek kadar pil ömrü sunar. Ayrıca şarj kutusunun pil ömrüyle birlikte bu süre 13 saate kadar çıkar. Uzun pil ömrünün yanında akıllı dokunmatik kontrollere de sahip olan Magic Earbuds, EMUI 10 işletim sistemli telefonlarda da otomatik olarak hızlıca kullanılabiliyor. Kutusunda üç farklı boyda silikon uç ile sunulan HONOR Magic Earbuds, her kulak şekline uyum sağlayabiliyor.

Son olarak, bu muhteşem özelliklere sahip Magic Earbuds‘un ülkemize ne kadarlık bir fiyat ile geleceği henüz belli olmadı. İlerleyen günlerde bu konuda da gelişmeler yaşanması bekleniyor.

4 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Honor Magic Earbuds Ülkemizde de Satılacak" bu yazı 2 Haziran 2020 tarihinde saat 05:07 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)