Honor Magic 2 Pazarda Çok Yoğun Bir İlgiyle Karşılandı

Blogolik Yazar tarafından 8 Kasım 2018 tarihinde yazılmıştır.

Honor markası tarafından ortaya konulan Magic 2 akıllı telefonu şu ana kadar oldukça iyi ilerliyor.

Honor Magic 2 geçtiğimiz gün satışa sunuldu. Huawei ve Honor’un bugüne kadar duyurduğu telefonlar arasında en yüksek ekran / kasa oranına sahip olan Magic 2, kızaklı yapısı, güçlü donanım özellikleri ve tabii ki uygun fiyatıyla birçok kullanıcının aklını çelmiş durumda.

Magic 2, 6 Kasım tarihinde Çin’de satışa sunuldu ve telefonun tükenmesi çok da uzun sürmedi. Honor resmi Weibo hesabı aracılığıyla gerçekleştirdiği paylaşımda Magic 2’nin hem çevrimiçi hem de fiziksel mağazalarda tükendiğini bildirdi. Şirket yoğun ilgiyi Honor mağazalarının önünde oluşan kuyruklara ait fotoğraflarla gösterdi. Honor ayrıca diğer 4.000 bin ürün arasında Magic 2’nin en çok satan cihaz olduğunun altını çiziyor. Telefon uzun bir süre daha adından söz ettirecek gibi gözüküyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Honor Magic 2 Pazarda Çok Yoğun Bir İlgiyle Karşılandı" bu yazı 8 Kasım 2018 tarihinde saat 14:46 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)