Honor Band 4 Akıllı Bileklik Kategorisinde Oldukça İddialı Olacak

Blogolik Yazar tarafından 28 Ağustos 2018 tarihinde yazılmıştır.

Huawei, akıllı telefon kategorisinde olduğu gibi akıllı bileklik alanında da büyük bir mücadele gösteriyor. Honor Band 4, pazarda farklılık oluşturmak için geliyor.

Fiyat / performans odaklı ürünlerle son dönemde adından fazlasıyla söz ettiren Honor, 5 Eylül tarihinde gerçekleştireceği etkinlikte Honor 8X ve Honor 8X Max akıllı telefonların yanında bir de bileklik duyuracak.

Honor’ın yakın zamanda duyuracağı cihazın hem bileklik hem de koşu bandına bağlanan iki versiyonu olacak. Weibo aracılığıyla yayınlanan yeni bir posterde Honor Band4’ün NFC özelliğine sahip olduğu görülüyor. Bu detay sadece bileklik versiyonunda olacak.

Akıllı bileklikte bunun yanında uyku takibi, yüzme ve koşu aktivitelerini izleme, bildirimleri görüntüleme gibi detaylar göreceğiz. Renkli ekrana sahip Band 4 ayrıca telefonunuzla fotoğraf çekerken deklanşör butonu olarak kullanılabilecek. Şık bir görünüm sunan akıllı bilekliğin fiyatı ve Mi Band 3 ile girişeceği rekabeti sabırsızlıkla bekliyoruz. Bakalım ilerleyen süreçte konuyla ilgili ne gibi gelişmeler yaşanacak?

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Honor Band 4 Akıllı Bileklik Kategorisinde Oldukça İddialı Olacak" bu yazı 28 Ağustos 2018 tarihinde saat 17:24 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 16 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)