Honor 9X İçin Yeni Arayüz Güncellemesi Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 8 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Honor 9X akıllı telefonuna dair yeni arayüz yazılım güncellemesi yayınlandı.

Honor, Çin’de deyim yerindeyse peynir ekmek gibi satan telefonları Honor 9X serisi için Android 10 tabanlı EMUI 10 beta programına yayına aldı. İlgilenenlerin 15 Aralık tarihine kadar kayıt yaptırması gereken programda geri dönüşler sayesinde güncellemenin daha kısa sürede kararlı bir hale getirilmesi hedefleniyor.

Honor 9X EMUI 10 neler getiriyor?
Android 10 tabanlı olan EMUI 10 beraberinde pek çok yenilik ve gelişme içeriyor. Bu gelişmelere bir kez daha değinmek gerekirse; EMUI 10 güncellemesi kapsamında irili ufaklı birçok yenilik ve geliştirme söz konusu. Bunlardan öne çıkanlara değinmek gerekirse; EMUI 10 ile gelen temel yeniliklere göz attığımızda yeni ekran sürekli açık stilleri, dergi benzeri arayüz tasarımı, Morandi renk kuşağı, yenilenen uygulama ikonları, tüm sistemi ve hatta üçüncü taraf uygulamalarda bile etkisini göreceğimiz karanlık mod ve tabii ki yeni animasyonlar.

Telefonun şu an ülkemizde 4GB RAM + 128GB versiyonu 2.699 TL gibi fiyatlardan satılmakta.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Honor 9X İçin Yeni Arayüz Güncellemesi Çıktı" bu yazı 8 Aralık 2019 tarihinde saat 18:12 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)