Honor 30S Şarj Teknolojisi Hakkında Önemli Gelişme

Blogolik Yazar tarafından 28 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Honor 30S akıllı telefonuyla ilgili bir gelişme daha yaşandı. İşte detaylar…

5G bileşenlerine ve yüksek yenileme hızına sahip ekranlara güç sağlamak için piller büyüdükçe, akıllı telefonlarda hızlı şarj bir zorunluluk haline geldi. Böylece, 40W kablolu hızlı şarj sadece Honor 30S‘de değil, daha büyük pilli herhangi bir telefonda bulunan hoş bir özellik. Marka, kablosuz şarj hakkında hiçbir şeyden bahsetmediği için, telefonun piyasadaki diğer tüm telefonlar gibi ortalama bir özellik taşıması muhtemel.

Honor 30S, şirketin 5G bağlantı desteğine sahip ilk orta sınıf akıllı telefonu olacak. Şimdiye kadar, cihaz birkaç kez sızdırıldı ve özelliklerinden bazıları ortaya çıktı.

Ayrıca, 64MP ana kamera ve özel büyük sensörle eşleşmiş olan bir 3x optik zoom kamerası bulunuyor. Şirket, yeni geliştirilmiş İSS ve gürültü azaltma teknolojisinin potansiyelini gösteren bir kamera örneği bile paylaştı. Honor’ın bu doğrultuda işini oldukça ciddiye aldığını söyleyebiliriz.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Honor 30S Şarj Teknolojisi Hakkında Önemli Gelişme" bu yazı 28 Mart 2020 tarihinde saat 20:48 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)