Honor 20 Yeni Android 10 Güncellemesini Aldı

Blogolik Yazar tarafından 17 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Honor tarafından piyasaya sürülen Honor 20 akıllı telefonu yeni Android 10 güncellemesiyle tanıştı. İşte detaylar…

4.87 GB büyüklüğünde olan (bölgeye göre değişiyor) olan güncellemeyi dilerseniz Ayarlar menüsünden sorgulatıp indirebilirsiniz. Güncelleme, Avrupa başta olmak üzere dünyanı bazı bölgelerinde henüz yayınlandı. Dolayısıyla tüm ülkelere erişmesi birkaç haftayı bulabilir.

Huawei / Honor asıl önemli gelişmeleri EMUI 10 / Magic 3.0 UI kapsamında sunmakta. Güncellemesi kapsamında irili ufaklı birçok yenilik ve geliştirme söz konusu. Bunlardan öne çıkanlara değinmek gerekirse; EMUI 10 ile gelen temel yeniliklere göz attığımızda yeni ekran sürekli açık stilleri, dergi benzeri arayüz tasarımı, Morandi renk kuşağı, yenilenen uygulama ikonları, tüm sistemi ve hatta üçüncü taraf uygulamalarda bile etkisini göreceğimiz karanlık mod ve tabii ki yeni animasyonlar.

Güncellemeyi edinerek daha iyi bir Android deneyimine kavuşabilirsiniz.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Honor 20 Yeni Android 10 Güncellemesini Aldı" bu yazı 17 Kasım 2019 tarihinde saat 22:38 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)