Honor 10 Modeli İçin Yeni Bir Güncelleme Kullanıcılarla Buluşturuldu

Blogolik Yazar tarafından 18 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır.

Huawei Honor 10 için yeni güncelleme resmen çıktı. Güncellemeyi kısa bir süre içerisinde indirip uygulamaya başlayabilirsiniz.

Kirin 970 işlemcili ve yapay zeka destekli çift arka kameranın yer verildiği telefon ilk etapta 2.999 TL’den giriş yaptı, fakat artan döviz kuru Honor10’un da fiyatını ciddi anlamda artırdı. Telefonun fiyatı son durumda 3.600 TL seviyelerine gelmiş durumda.

Gelelim haberimize konu olan güncellemenin detaylarına. Honor10 için iki önemli gelişme içeren bir güncelleme başladı. 530 MB büyüklüğünde olan yeni güncelleme OTA (şebeke) üzerinden dağıtılıyor.

Eylül ayında olsak da yeni güncelleme ile telefonun Android güvenlik düzeyi ağustos ayına yükseltiliyor. Birçok güvenlik yaması ve sistem düzeltmesi içeren güncelleme ek olarak parmak izi tarayıcısının daha hızlı yanıt vermesini sağlıyor. Eğer bildirim almadıysanız güncellemeyi edinmek için Ayarlar ekranından manuel kontrol sağlamanızı tavsiye ederiz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Honor 10 Modeli İçin Yeni Bir Güncelleme Kullanıcılarla Buluşturuldu" bu yazı 18 Eylül 2018 tarihinde saat 21:02 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)