Honor 10 İçin Güncelleme Üstüne Güncelleme!

Blogolik Yazar tarafından 26 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır.

Honor 10 için geçtiğimiz günlerde sunulan güncellemeye bir yenisi daha eklendi. Peki yeni güncelleme neler kazandıracak?

Ülkemizde de popüler olan telefon için güncellemelerin sonu gelmiyor. The Android Soul sitesinde yer alan habere göre Honor10 için bir güncelleme daha kullanıma sunuldu. Bu yeni güncelleme WeChat üzerinden parmak izi tarayıcısıyla ödeme desteği özelliği ekleniyor. Telefon sahiplerinin bu özelliği kullanabilmeleri için WeChat’in 6.7.2 veya daha yukarı bir sürüme sahip olması gerekiyor.

Yeni güncelleme oyun tutkunlarını da sevindiriyor. Güncelleme bazı ekranlarda özellikle savaş oyunlarında daha hızlı tepki süresi sunuyor. Eylül ayı güvenlik yamalarının da dahil edildiği son güncelleme genel sistem kararlığını ve telefonun performansını artırıyor. Güncellemeyi manuel olarak da kontrol edip en kısa sürede gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Honor 10 İçin Güncelleme Üstüne Güncelleme!" bu yazı 26 Eylül 2018 tarihinde saat 22:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)