Hobbit 4 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Blogolik Yazar tarafından 11 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır.

Hobbit 4 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Hobbit 4 ne zaman çıkacak? Hobbit 4 vizyon tarihi ne zaman ?

İzlenme rekorları kıran filmlerden bir tanesi olan Hobbit filmi serinin 4.filmi ile vizyona gün sayıyor. Oscar ödüllü sinemacı Peter Jackson, J.R.R. Tolkien’ın zamana meydan okuyan popüler başyapıtı “The Hobbit”ten uyarladığı filmin 3. filmi olan Hobbit: Beş Ordunun Savaşı bildiğiniz gibi tüm Dünyada aynı anda 17 Aralık 2014’te vizyona girdi. Şimdi herkesin gözü yeni bölümü olan Hobbit 4 de peki ama hobbit 4 çekimleri ne durumda? Bu sorulara henüz tam bir cevap alamasak da kulaktan yayılan fısıltılara göre 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.

Tüm dünyada merakla beklenen filmlerden bir tanesi olan ve Yüzüklerin Efendisi filminin öncesini anlatan filmde Bilbo Baggins (Martin Freeman) meceradan maceraya koşuyor. Eğer diğer bölümlerini izlemediyseniz filmi daha iyi anlamanız açısından ilk serilerini izlemenizi öneriyorum. Bu sayede birbirinin devamı niteliğinde olan bu filmi daha iyi yorumlayabilirsiniz.

Hobbit 4

4 sene önce yazılmıştır.
"Hobbit 4 Ne Zaman Vizyona Girecek?" bu yazı 11 Ocak 2016 tarihinde saat 23:55 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 22.695 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)