Hızlı Zayıflama İlaçları

Blogolik Yazar tarafından 19 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır.

Hızlı Zayıflama İlaçları

Kilo sorunu olan ve kilolarından kurtulmak isteyen kişilerin bir çok yönteme başvurdukları bilinmektedir. Bu yöntemler ile fayda sağlayanlar olduğu gibi hiçbir olumlu etki ile karşılaşmayanlarda olabilmektedir. Bunun nedeni zayıflama için yanlış yöntemlerin kullanılmasıdır. Bilinmelidir ki kişilerin bünyeleri birbirinden farklı olduğu için zayıflamak için kullanılacak yöntemlerinde bünyeye göre değişiklik göstermeleridir. Zayıflamak için kullanılan bir yöntemde zayıflama ilaçlarının tüketilmesidir. Bu ilaçlar doktor kontrolünde reçete ile verilmektedir. Bu ilaçlar zayıflamada oldukça etkilidir. Ancak bu ilaçları kullanmadan önce kişiler geçirdiği ya da geçirmekte olduğu hastalıkları mutlaka doktorlarına belirtmeleri gerekmektedir. Özellikle gebe olan ya da gebeliği düşünen kişilerin doktorları ile görüşmeden böyle bir yöntemin içerisine girmemeleri gerekmektedir.

 Hızlı zayıflama ilaçları içerisi de oldukça etkili olan ilaçlar Orlistat, Belviq, Contrave, Fentermin ve Qsymia’dır. Orlistat denilen zayıflama ilacı vücuttaki yağ emilimin 1/3 oranında azaltarak zayıflama sürecine hız kazandırmaktadır. Hızlı zayıflamak için kullanılan bir başka ilaç da Qsymia’dır. Bu ilaç iştahı giderme özelliği ile öne çıkmaktadır. Bu ilaç sayesinde kişiler fazla iştahı olmadığı için öğünlerde fazla besin tüketmemektedirler. Bu ilacında diğer ilaçlarda olduğu gibi yan etkileri görülmektedir. En yaygın yan etkiler ellerde ve bacaklarda karıncalanmalar, baş dönmesi, baş ağrısı, tat duyusunun değişmesi, uykusuzluk ve kabızlık olarak görünmektedir.

Bir başka zayıflama ilacı olarak Fermentin dikkat çekmektedir. Bu ilacın en önemli özelliği iştahı bastırması nedeniyle kişinin fazla yemek yeme eğiliminden uzaklaşmasını sağlamasıdır. Bu ilaç kan basıncını arttırarak kalp çarpıntısına neden olabilir. Kullanmadan önce mutlaka doktora başvurulmalıdır. Bu ilaçlar ile zayıflamak mümkündür.

3 sene önce yazılmıştır.
"Hızlı Zayıflama İlaçları" bu yazı 19 Haziran 2017 tarihinde saat 23:43 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 69 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)