Hitman için yeni çıkış tarihi!

denizli tarafından 2 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

Hatırlarsanız, geçtiğimiz hafta birçok oyun için ertelenme duyuruları yapılmış idi. Bu oyunlardan birisi de; Hitman isimli video oyunu olmuştu.Christian Elverdam liderliğinde IO Interactive firması tarafından geliştirilen Hitman’in, Aralık ayından; Mart ayına ertlendiği duyuruldu. Bugün ise, hem oyunun net çıkış tarihi ve ek paketlerin detayları ortaya çıktı.

Ünlü seri ile aynı ismi taşıyan Hitam, 11 Mart tarihinde raflardaki yerini alacak. Paris, Marrakesh ve Sapienza mekanlarının dahil edildiği oyunun çıkış süreci içerisinde toplamda 6 adet oynanabilir görev aktif olacak. Contract isimli mod ile ise yaklaşık olarak 800 adet hedef ile oyunun tadına varacağız.

Bu görevlerin ve hedeflerin dışında; Nisan, Mayıs ve Haziran ayları içerisinde bölgesel olarak yeni görevler ve hedefler oyuna dahil edilecek. Tabi bu yeni görev ve hedeflerin yanında yeni silahlara erişebilmek için açıklanan ve fiyatları 34,99 dolar ve 29,99 dolar olan ek paketleri almanız gerekiyor. Ayrıca ön sipariş yapan oyuncuların da beta için hak kazandığını da belirtelim.

5 sene önce yazılmıştır.
"Hitman için yeni çıkış tarihi!" bu yazı 2 Ekim 2015 tarihinde saat 22:29 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 52 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)