Hitman 2 Ücretsiz Sürümü Çıktı!

Blogolik Yazar tarafından 14 Kasım 2018 tarihinde yazılmıştır.

Hitman 2 oyunu Steam’de kendisini gösterdi ve hemen ardından bir ücretsiz sürümü de piyasaya sürüldü. Oyunun Steam sayfasından deneme sürümüne erişebilirsiniz.

Oyunun diğer sürümlerinden bahsedecek olursak, Silver Edition sürümü 123.00 TL ve son sürüm olan Gold Edition ise 144.00 TL olarak Steam’de satılıyor. Dileyen Steam kullanıcıları oyunun demosu niteliğinde yayınlanan ücretsiz sürümü hemen denemeye başlayabilirler. Deneme sürümünde sınırlı bir içerik ve sınırlı görevler bizleri bekliyor olacak. Oyuncular ücretsiz içerikleri denedikten sonra diledikleri paketi satın alabilir ve oyuna kaldıkları yerden devam edebilirler.

Hitman 2’nin şu an beklenenden çok daha uygun bir fiyattan satıldığını belirtelim. Bu yüzden IO Interactive şirketi bir taktiri hak ediyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Hitman 2 Ücretsiz Sürümü Çıktı!" bu yazı 14 Kasım 2018 tarihinde saat 17:03 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)