Hitman 2, RTX 2080 Ti ile Muazzam Gözüküyor

Blogolik Yazar tarafından 12 Kasım 2018 tarihinde yazılmıştır.

Hitman 2 oyunu, RTX 2080 Ti grafik kartıyla beklendiği üzere yüksek çözünürlükte yüksek performans sunuyor.

Oyun Nvidia GeForce RTX2080Ti ekran kartıyla 60fps çözünürlükte, Ultra ayarlarda ve 4K çözünürlükte sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Buna rağmen 60fps kare oranının sabit olmadığını da hatırlatmak gerek. Belli sahnelerde kare oranı 50-60 arası rakamlarda değişim gösteriyor. Bu sahneler özellikle ekranda bolca aynanın bulunduğu ilk bölümde karşımıza çıkıyor. Oyunun genelinde ise fps düşüşleri daha az yaşanıyor. Genel anlamda Hitman 2 sorunsuz olarak 60fps’de GeForce RTX2080Ti ile çalışıyor. Hatta kimi anlarda kare oranı 100fps’ye dahi çıkabiliyor.

Dikkat çeken bir diğer nokta ise Hitman 2 DX11 ile çalışıyor ve oyunda DirectX 12 desteği bulunmuyor. Ek olarak oyunda dahili bir benchmark aracı da yer almıyor. İşin ilginç yanı bir önceki oyunda benchmark aracı sunulmuştu. Bunun oyuncuları olumsuz etkileyebilecek bir dezavantaj olduğunu söyleyebiliriz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Hitman 2, RTX 2080 Ti ile Muazzam Gözüküyor" bu yazı 12 Kasım 2018 tarihinde saat 22:43 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)