Hint Gelinlikleri 

Blogolik Yazar tarafından 3 Mart 2018 tarihinde yazılmıştır.

Hint Gelinlikleri 

Hint kültürü bizim kültürümüzden daha farklı olduğu için hint gelinlikleri de bizim görmüş olduğumuz klasik tarzlarda değil. Beyaz ve krem rengi klasik gelinliklerin yerine Hindistan’da kırmızı, sarı, mor ve pembe gibi renklerde gelinlikler görmek oldukça doğal bir durumdur.

Mor, Hintlilerin kullanmayı çok sevdiği ve önemsediği bir renk. Genelde kültürlerinde canlı ve dikkat çekici renkleri kullanıyorlarsanız bu kültürün oldukça renkli olduğunu da fark edebilirsiniz. Klasik beyaz veya krem renkler yerine bu renkleri kullanmanız değişik bir tercih olabilir. Hintler gelinliklerde olduğu gibi takılarda da gösterişi çok seviyorlar. Saç aksesuarlarında, bilekliklerde, kolye ve küpelerde büyük ve parlak taşlar tasarımcılar tarafından bolca tercih ediliyor. Gelinlik seçiminde ise tek renk yerine 2, 3 ve daha fazla renk cümbüşü kullanılıyor.

Hintliler lila renkleri kullanmayı çok fazla severlerken balık modeli gelinlikler de Hintlilerin kullandığı modellerdendir. Eğer Hint gelinliklerine çok merak duyursanız bu seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Sarı ve mor, kırmızı ile lila ya da pembe ile maviyi bir arada göreceğiniz gelinlik modellerini Hint kültürünün otantik ve gizemli esintileriyle beğenerek hatta imrenerek bakabilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"Hint Gelinlikleri " bu yazı 3 Mart 2018 tarihinde saat 16:32 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 52 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)