Helldivers Oyununa Yeni Güncelleme Geldi

Blogolik Yazar tarafından 27 Ekim 2019 tarihinde yazılmıştır.

Helldivers oyunu için yeni bir güncelleme paylaşıldı. Oyun için Proving Grounds güncellemesi çıktı.

Yayıncı PlayStation Mobile, Inc. ve geliştirici Arrowhead Game Studios üsten görünümlü shooter oyunu Helldivers için Proving Grounds güncellemesini yayınladı.

Güncelleme PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita veya Steam’de ana oyuna sahip olan tüm kullanıcılar için ücretsiz olarak ulaşılabilir durumda.

Güncelleme ile Super Earth Command, Helldivers için Proving Grounds adlı yepyeni bir oyun modunda kullanabileceğiniz yeni bir eğitim alanı sunuyor. Bu zorlu, tekrarlanabilir görevler yeteneklerinizi sınayacak benzersiz değiştiricilere sahip. Ayrıca rastgele ve sık kullanılan ekipmanlarla yeni bir ekipman sistemi de sunuyor. Bunlara ek olarak çeşitli yenilikler ve denge ayarlamaları içeriyor.Çıkan güncellemeyle gelen yeni içerikleri muhakkak deneyimleyin!

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Helldivers Oyununa Yeni Güncelleme Geldi" bu yazı 27 Ekim 2019 tarihinde saat 22:44 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 29 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)