Hedef Kelimenizi Belirlerken Dikkat Edin

Blogolik Yazar tarafından 13 Mart 2018 tarihinde yazılmıştır.

Hedef kelime belirlemek oldukça basit görünebilir. Ufak detayların sizi yanlış yolda sürükleyeceğini unutmayın. Web sitenizin hedef kelimesini belirlemeden önce biraz bilgi edinmek iyi olacaktır.

Hedef kelimenizi belirlerken doğru kelime üzerine yoğunlaşmaya özen gösterin. Sitenizin içeriğini yansıtan hedef kelimeyi bulmalısınız. Günümüzde “oyun” , “spor” ve “haber” gibi popüler olan kategorilerde rekabet oldukça zordur. Eğer yeni başlıyor iseniz rekabet oranı yüksek olan hedef kelimelerde ilerlemeniz zor olacaktır.

Hedef kelimenizi belirlemeden önce Google araçlarından rekabet oranlarına bakabilirsiniz. Web sitenizin içeriğine uygun ve rekabetine güvendiğini hedef kelimesini belirlediğiniz zaman çalışmalara başlayabilirsiniz. Hedef kelimenizi belirlerken unutmamanız gereken bir madde daha bulunuyor. Seçeceğiniz hedef kelime size uzun bir yolda arkadaşlık edecek.

2 sene önce yazılmıştır.
"Hedef Kelimenizi Belirlerken Dikkat Edin" bu yazı 13 Mart 2018 tarihinde saat 23:29 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 26 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)