Hayat Kurtaran Yiyecek Kapları

Blogolik Yazar tarafından 21 Aralık 2017 tarihinde yazılmıştır.

Hayat Kurtaran Yiyecek Kapları

Hayat kurtaran yiyecek kapları denince aklımıza bin bir türlü düşünce geliyor. Ama hayat kurtaran yiyecek kapları kapıların önüne konulan ve yaşadığımız bölgenin belli yerlerinde bulunan hayvanların karınlarını doyurabilmesi için konulan kaplardır. Hayvanların yaşamlarını sürdürebilmeleri için bu kaplara evlerimizdeki artık yemekleri koyabiliriz. Çöpe gideceğine hayvanlar faydalanabilir ve yavrularını besleyebilirler. Bu şekilde birçok hayvanın neslini sürdürmesine yardımcı olabiliriz.

Yiyecek Kapları Nasıl Olmalıdır? 

Yiyecek kapları hayvanlara zarar vermeyecek şekilde, temiz bir şekilde konulmalıdır.  Boğazlarına takılmayacak yiyecekler konulmalıdır. Ve kapların temizliğine dikkat edilmelidir.

Hayat Kurtaran Yiyecek Kaplarını Nasıl Çoğaltabiliriz?

Çevremizdeki insanlara bundan bahsedebiliriz. Güzel bir şekilde dile getirerek hayvanların yaşamlarını sürdürmelerinde onlara yardımcı olabiliriz. Ağaçların kenarlarına yemek ve su kapları konulabilir.

2 sene önce yazılmıştır.
"Hayat Kurtaran Yiyecek Kapları" bu yazı 21 Aralık 2017 tarihinde saat 12:13 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 28 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)