Halıdaki Nar Lekesi Nasıl Temizlenir?

Blogolik Yazar tarafından 20 Aralık 2017 tarihinde yazılmıştır.

Halıdaki Nar Lekesi Nasıl Temizlenir?

Halıdaki nar lekesinin ne şekilde temizlenebileceği, leke oluştuktan ne kadar sonra fark edildiğine göre değişir. Eğer leke oluştuktan çok kısa bir süre sonra fark edilmişse lekenin üzerine limon sıkılarak yahut limon ile alkol karıştırarak dökülebilir. Alkol ile limon lekeyi çıkarmada daha etkili olacaktır. Sonrasında yumuşak bir bez ile bastırılarak leke kolaylıkla çıkarılabilir.

Nar Lekesi Kurumuşsa Nasıl Çıkarılır? 

Eğer leke oluştuktan uzun bir süre sonra fark edilmiş ise çıkarmak için özel leke çıkarıcılara ihtiyaç duyulur. Bu leke çıkarıcılar genellikle alkol içerirler. Bu sebeple her ihtimale karşı renkli olmayan bir bez tercih etmek daha sağlıklı olacaktır zira renkli bir bezin alkolle buluştuğunda kendi rengini halıya salması an meselesidir.

2 sene önce yazılmıştır.
"Halıdaki Nar Lekesi Nasıl Temizlenir?" bu yazı 20 Aralık 2017 tarihinde saat 23:11 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 54 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)