Halı Şampuanı İle Halı Nasıl Temizlenir?

Blogolik Yazar tarafından 6 Aralık 2017 tarihinde yazılmıştır.

Halı Şampuanı İle Halı Nasıl Temizlenir?

Uzun zamandır market reyonlarında karşılaştığımız halı şampuanları ile halı temizlemek diğer yöntemlere göre çok daha kolay. Halı bilindiği üzere derin ve içe kadar işleyen kirlerle bilinmektedir. Halı şampuanın iki çeşidi vardır. Bunlardan ilki elde yıkama içindir. Ancak elde yıkama kolay bir işlem değildir ve güç ister. Elde yıkamada ilk olarak halı uygun bir yerde ıslatılır ve tozların üstünden gitmesi sağlanır, daha sonra yıkama aparatı ile güç kullanarak, bastırarak şampuan yardımı ile yıkanır.

Makine Kullanımı

Makine insan gücüne göre çok daha pratik ve etkili bir temizleme yöntemidir. Makinede su ve şampuan koyma yerleri vardır. Su ve şampuan konulduktan sonra yapılacak tek şey makineyi fişe takıp çalıştırma düğmesine basmaktır.

2 sene önce yazılmıştır.
"Halı Şampuanı İle Halı Nasıl Temizlenir?" bu yazı 6 Aralık 2017 tarihinde saat 00:07 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 21 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)