Günümüzde akıllı cep telefonu

denizli tarafından 15 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır.

Günümüzde akıllı cep telefonu markalarının sürekli olarak yeni ürünler üretmesi, kullanıcıların da devamlı olarak akıllı telefon kullanmasını sağlamaktadır. Artık genç yaşlı birçok kişi akıllı cep telefonu kullanarak hayatına devam ediyor. Akıllı cep telefonları sayesinde bilgisayarlar üzerinden yapılan pek çok işlem rahatlıkla yapılabiliyor. Piyasada bulunan akıllı cep telefonlarının büyük bir çoğunluğu Android işletim sistemine sahiptir. İşletim sisteminin özellikleri sayesinde de farklı amaçlar için kullanılan birçok bedava izle siteleri için uygulama ve program rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Akıllı cep telefonu kullanıcılarının birçoğunun belirli zamanlarda yaşadıkları bazı sorunlar bulunuyor. Bu sorunlardan bir tanesi de istemeyerek de olsa cep telefonu üzerindeki programın ya da herhangi bir dosyanın silinmesi durumunda yaşanan duygudur. Birçok kişi farkında olmadan bir dosya sildiği zaman verilerini nasıl kurtaracağını bilmediği için üzülüyor ve yapacak bir şeyinin olmadığını düşünüyor. Aslında birçok konuda olduğu gibi bu konunun da basit bir çözümü bulunuyor. Yani telefon üzerinden silinen bir programın ya da dosyanın geri getirilmesi mümkündür.

Telefonunuzda silinen bir programı veya dosyayı geri getirme işleminden bahsetmeden bakımlı ve tecrübeli video için en seksi kadınlar önce bu konuyla ilgili olarak önemli bir konudan bahsetmemiz gerekiyor. Aynı bilgisayar üzerinden silinen dosyalarda olduğu gibi cep telefonu üzerinde silinen dosyaları geri getirmek için de zamanlama çok önemlidir. Yani herhangi bir dosya ya da programı geri kurtarmak için mümkün olduğunda erken hareket etmek gerekiyor. Zaman geçtikçe silinen program ya da verileri geri getirmek bir o kadar daha zor olur. Bu nedenle herhangi bir dosyanın silindiğini fark ederseniz mümkün olan en kısa sürede kurtarma işlemi için işleme başlamanız gerekiyor.

Tıpkı bilgisayar mantığında olduğu gibi telefonlar için de veri kurtarmak adına özel olarak hazırlanan sıcak kız öğrenciler filmleri. Veri kurtarma programları bulunuyor. Bu programlardan herhangi bir tanesi bilgisayarınıza kurarak veri kurtarma işlemine başlayabilirsiniz. Programı kurduktan sonra yapmanız gereken işlem ise telefonunuzu hata ayıklama moduna alarak veri kablosu ile bilgisayarınıza bağlamaktır. Telefonunuzu bilgisayarınıza bağladığınızda karşınıza telefonun içerisinde silinmiş olan program ya da dosyalar çıkacak. Bu aşamadan sonra kurtarmak istediğiniz dosya ve programları seçerek kurtarma işlemine başlayabilirsiniz. Kurtarma işlemi telefonunuzda yer alan dosya ve programların boyutuna göre farklılık gösterir. Bazen bu işlem çok kısa sürebilir, bazen ise uzun bir süre kurtarma işleminin bitmesini beklemek gerekebilir. Ancak kurtarma işlemini yaparken telefonunuzun şarjının en az %50 oranında dolu olduğundan emin olun.

4 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Günümüzde akıllı cep telefonu" bu yazı 15 Aralık 2016 tarihinde saat 23:32 sularında "Tanıtım Yazıları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 62 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)