GTA 5 Premium Online Versiyonu Çok Yakında Çıkacak

Blogolik Yazar tarafından 23 Nisan 2018 tarihinde yazılmıştır.

GTA 5 oyunu için yeni bir versiyon geliyor. GTA 5 Premium Online, çok yakın bir zamanda çıkışını gerçekleştirecek.

Çıkışının ardından yıllar geçmesine rağmen hala en çok satılan oyunlar listesinde gördüğümüz GTA 5 için Premium Online sürümü duyuruldu.

Yeni sürüm, daha önce GTA 5 satın alan oyuncuları pek fazla ilgilendirmeyecektir. Çıkış yaptığı dönemden beri online’a gelen sayısız içeriğe yeni gelen oyuncuları hazırlamak için duyurulan bu sürüm, oyunculara ana oyunla birlikte Criminal Enterprise Başlangıç paketini sunacak. Bu paket sayesinde silah, mülk, araç gibi pek çok ürünü fazla uğraş vermeden elde edebileceksiniz.

Premium Online Edition, Xbox One, PS4 ve PC için yayınlanırken, fiyat konusunda normal oyundan büyük bir farka sahip olmayacak. Bu sayede GTA 5’i yeni satın alan oyuncular, çok zorlanmadan yeni içeriklere yetişebilecek. Tam olarak çıkış tarihi belli olmayan sürümün eli kulağında diyebiliriz. Bakalım Rockstar Games yeni sürümü ile satış rakamlarındaki başarıyı sürdürebilecek mi?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"GTA 5 Premium Online Versiyonu Çok Yakında Çıkacak" bu yazı 23 Nisan 2018 tarihinde saat 18:45 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 24 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)