Greyfurtun Faydaları Nelerdir?

Blogolik Yazar tarafından 19 Kasım 2017 tarihinde yazılmıştır.

Greyfurtun Faydaları Nelerdir?

Turunçgiller ailesinden olan greyfurt içerdiği yüksek c vitamini sayesinde vücuda güç, kuvvet gibi birden fazla fayda veren zenginlik dolu bir meyvedir.

Faydaları

Yüksek miktarda kalsiyum barındırması sebebiyle dişlere oldukça yararlıdır. Tırnak ve saç bakımında önemli bir göreve sahiptir. Kanın temizlenmesi sağlayarak kanın yenilenmesin de etkilidir. Tam bir kalp dostudur. İdrar söktürücü etki yaparak karaciğeri temizler. Yemeklerden önce tüketilmesi halinde iştahsızlığa iyi gelmektedir. Çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanıldığı taktirde çok iyi sonuçlar elde edilmektedir. Cilde güzellik vererek, tertemiz görünmesini sağlar. Vücutta meydana gelen yaraların kısa sürede iyileştirerek kapanmasını sağlayan tedavi edici bir özelliğe sahiptir. Suyunu çıkararak greyfurt suyu olarak da kullanılır.

3 sene önce yazılmıştır.
"Greyfurtun Faydaları Nelerdir?" bu yazı 19 Kasım 2017 tarihinde saat 00:56 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 36 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)