Google Uygulamaları İle İlgili Yeni Düzenleme

Blogolik Yazar tarafından 24 Ağustos 2018 tarihinde yazılmıştır.

Gmail’de bulunan kenar paneli, diğer Google uygulamaları için de gelecek.

Görevler veya Takvim gibi Google uygulamalarını kenar çubuğu üzerinden hızlıca açmak mümkün hâle geliyor. Böylelike yapılacaklar listesini düzenlemeniz veya bir randevu kaydını takviminize eklemeniz için gelen kutunuzdan ayrılmanıza gerek kalmıyor.

Gmail kullanıcıları arasında oldukça popüler olan bu özelliği Google, şimdi daha fazla kullanıcıya açıyor. Şirket kenar panelini diğer G Suite uygulamalarına getireceğini açıkladı. Böylelikle Google Takvim, Keep, Görevler gibi uygulamaları Dokümanlar, Hesap Tabloları, Slaytlar veya Çizimler gibi uygulamalardan da açabilirsiniz. Aynı zamanda Takvim içinden de Keep ve Görevler uygulamalarına erişilebiliyor.

Eğer kenar paneli sevmiyor ya da bir Google uygulamasını fazla kalabalıklaştırdığını düşünüyorsanız, bunu küçülterek yolunuza çıkmasının önüne geçebilirsiniz. Bu özellikler Google‘ın hızlı sürüm takvimi içinde olan test kullanıcılarına hemen sunulmaya başlanırken, G Suite kullanıcılarının tümüne de önümüzdeki iki hafta içinde gelecek.

Google, Android cihazlar için sunduğu uygulamaları sıklıkla güncelleyip yeni özellikler ekleyerek daha fonksiyonel bir hale getiriyor.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Google Uygulamaları İle İlgili Yeni Düzenleme" bu yazı 24 Ağustos 2018 tarihinde saat 11:53 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)