Google Translate Telefon Uygulaması

Blogolik Yazar tarafından 19 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Google Translate Telefon Uygulaması
Google web çevir uygulamasından sonra cep telefonlarında kullanılacak çeviri yapma özeliğinin yanı sıra çekilen resimlerinde metine çevrilmesini sağlayacak olan güzel bir uygulama çıkarmaya hazırlanıyor. Tüm bunların yanı sıra uygulamayı indirdiğinizde telefonunuza gelen yabancı metinleri tek tıkla çevirebileceksiniz.  Google’ın çeviri uygulaması Google Translate, çok yakında tüm telefonları tercümana çevirecek.

Google’ın Hindistan’da ki yapılan bir etkinlikte ürün yönetimi başkanı Caesar Sengupta’nın tarafından tanıtılan “Tap to Translate” özelliği ile size tercüman olacak! Cep Telefonlarınıza yabancı dilde bir mesaj veya mail geldiğinde bu mesajın üzerine tıklayarak tek bir tuşla çevirisini görüntüleyecek siniz.

Tüm bunların yanı sıra uygulamanın bir diğer önemli avantajı ise kendi dilinizde yazdığınız bir mesajı olduğu gibi istediğiniz dile çevirecek olması.Bu şu demek oluyor bir metin yazacaksınız ve google translate uygulaması ile SMS veya Whatsapp mesajında Türkçe yazdığınız bir iletiyi anında başka bir dile çeviri yapabileceksiniz. Çok yakında uygulama tüm cep telefonlarında yerini alacak. Uygulama çıktığında detaylı kullanımını sizlerle paylaşacağız.

 

5 sene önce yazılmıştır.
"Google Translate Telefon Uygulaması" bu yazı 19 Aralık 2015 tarihinde saat 01:03 sularında "Uygulamalar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 142 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)