Google Play Store Çalışmıyor İse Ne Yapmalıyız?

Blogolik Yazar tarafından 20 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Google Play Store Çalışmıyor İse Ne Yapmalıyız?

Akıllı telefonlar insan hayatına girdiğinden beri birçok uygulama ve verileri de beraberinde getirmektedir. Bu uygulama ve verilere insanların yakınlık göstermesi ve kullanması da peşinden getirmektedir. İste bu peşinden koştuğumuz ve isteğimiz uygulamaları indirmek istediğimiz Google Play Store için ne yapmalıyız ve ihtiyaç duyduğumuz uygulamaları nasıl indirmekteyiz?

Öncelikle bir G-mail hesabı açmanız gerekmektedir. Google arama motoruna G-mail al, G-mail aç gibi istekte bulunup karşınıza çıkacak olan listeyi doldurduğunuzda ve onayladığınızda bu işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. Eğer telefon üzerinden yapacaksanız Google Play uygulamasına girerek karşınızda bulunan hesap al butonuna tıklayıp isteğiniz ve size uygun olan seçenekte boşlukları doldurarak işleminizi halletmiş olursunuz. Bu işlemlerden sonra Google Play için almış olduğunuz G-mail hesabınızın adresini ve şifresini girerek yapmış olursunuz. Girdiğinizde karşınıza birkaç anket biçiminde soru ile karşılaşırsınız. Bunları okuyup geçmekte iyi olacaktır. Ve artık Google Play Store hizmetindedir. İstediğiniz uygulamadan yararlanabilir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Google Play Store Çalışmıyor İse Ne Yapmalıyız?" bu yazı 20 Eylül 2016 tarihinde saat 22:04 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 43 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)