Google Pixel Slate Hakkında Önemli Bir Gelişme Yaşandı

Blogolik Yazar tarafından 19 Kasım 2018 tarihinde yazılmıştır.

Google Pixel Slate cihazı ile ilgili yeni bazı gelişmeler yaşandı. İşte habere ilişkin detaylar…

Hem tablet hem de kişisel bilgisayar olarak kullanılan ürün tek başına bir tablet klavye aparatı takıldığında ise bir bilgisayar haline dönüşüyor. Ürün farklı işlevleri ve farklı donanımları ile birlikte birçok kişinin yanında taşımak isteyeceği bir ürün diye düşünüyoruz. 599 dolardan başlayan fiyatı ile özellikle öğrenciler ve gençleri hedef alan bu ürün başarılı olur mu bunu zaman içinde göreceğiz ama Google bu ürüne ciddi bir yatırım yapıyor Global pazarda ve ülkemizde de satışa sunulacak ürünün satışa ne zaman sunulacağı belirtilmemişti ama bugün gelen bilgiler Google’ın kısa süre içinde (muhtemelen Aralık başı) Pixel Slate satışına başlayacağını söylüyor.

Google hali hazırda akıllı telefon sektöründe yazılım tarafında daha da fazla ön plana çıkan bir şirket olarak dikkat çekiyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Google Pixel Slate Hakkında Önemli Bir Gelişme Yaşandı" bu yazı 19 Kasım 2018 tarihinde saat 18:08 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)